Köszönöm a jókívánságokat!
Bevallom, nagyon izgatottan várom a ma esti amerikai elnökjelölt vitát!
️ Szerintetek ki lesz a győztes?
Vajon milyen retorikát képvisel majd a két jelölt, főleg úgy, hogy a mikrofonjuk le lesz némítva, amíg a másik beszél, így nem tudják majd egymást félbeszakítani?
👉Egy biztos, sorsdöntő vitára számíthatunk!
Kíváncsi vagyok, ti kinek szurkoltok! 
/posztok.hu


️ Megmondtuk vagy megmondtuk? A németek visszaállítják a határellenőrzést. 
️
Mitől magasak az olajárak?

Peti videóban mondta el, hogy "ideges". Hogy melyik? Az mindegy...........