️
Június 9-én választunk! Én biztosan ott leszek és a békére fogok szavazni!
️
Budakeszin többszázan nézik éppen a Most vagy soha! történetét. Hálás vagyok Győri Ottilia hivatalos oldalapolgármester asszonynak a meghívásért, a budakeszieknek pedig a szeretetteljes fogadtatásért…
ÚJ PODCAST: KözépPontban 
Szlovákiában újra helyzet van! Fico, merénylet, magyarok, választás – minden egy helyen!
Témáink:
•A merénylet körülményei és következményei
•A…
A TÉT ÓRIÁSI!
Háború vagy béke? 🙏
Vasárnap válasszuk a békét!
Háború = Halál
️
️ Béke = Élet ❤️
🫵 Erről döntünk most vasárnap!
️ Én a békét választom!
️ Jól jegyezzétek meg:
A DOLLÁRBALOLDAL HÁBORÚPÁRTI! 
