Nincs másik....
Mi
nem akarunk másodrendű állampolgárok lenni a saját hazánkban!
Továbbra is vigyázni akarunk a határainkra és a biztonságunkra!
És persze szeretnénk, ha a
️focimeccs nálunk ezután is 👩🏼👶
👨🏻családi program maradna!
Nincs másik....
😮 micsoda HIHETETLEN elszigeteltség!
😮 jó kis képeskönyvnek ígérkezik!

AZ EURÓPAI UNIÓ A GYERMEKEINKET AKARJA!
A MI FIUNK!
Szoboszlai Dominik lett a 2024-es EB selejtezők legjobb játékosa!
Ezt tartják a jövő évi EB “halálcsoportjának”. Ezekkel az országokkal nem szeretnének összesorsolva lenni mások.
Ott van Magyarország is!
👍 Igazi elismerés ez!
Mi megírtuk, ők lemodellezték 
Egy héttel ezelőtt számoltunk be arról az esetről, amikor egy pesterzsébeti lakos a tűzhelyen felejtett égő olajat vízzel próbálta meg eloltani. 
Emlékeztek?
Ha igen, akkor…
Holnap Manchester City - Liverpool meccs.
Vajon Szoboszlai benne lesz a kezdőben?