A Magyar ENSZ Társaság megalapításának 75. évfordulóján a Magyar Tudományos Akadémia székházában
Tombol a szokásos baloldali fake news, mert amit Márki-Zay bejelentett, hogy AMERIKAI PÉNZBŐL RENDEZTEK kormányellenes tüntetéseket Magyarországon, azt a tényt egy kommentben merészeltük artikulálni.

Két kérdés az "ügy" kapcsán:
1. Van, aki elhiszi, hogy a hétvégi tüntetés sok milliós nagyszínpada, hangosítása, világítása, közterületi engedélyeztetése, logisztikája egy diák egyesület finanszírozta esemény
2. Van, aki szerint többséget lehet szerezni ma Magyarországon a nemzeti ünnepen mikrofonba kiabált trágársággal
Na ugye! Addig jó, amíg ez így van
️
️
A Magyar ENSZ Társaság megalapításának 75. évfordulóján a Magyar Tudományos Akadémia székházában


Közös fejlesztéssel építjük a magyar haderőt!
A gidrán egy magyar és közel-keleti fajtákból tenyésztett, mára magyarként ismert lófajta, amely később a magyar fegyvernem, a huszárság kedvelt fajtája…
Megvédjük Magyarországot!
Megvédjük Magyarországot! 


Orbán Viktor miniszterelnök Zalaegerszegen emlékezett meg 1956 hőseiről.
Csak egyetérteni lehet azzal, amit mondott:
A magyarok igazságát csak a magyarok mutathatják meg a világnak, és csak a magyarok…
Miközben a magyar baloldal mindent megtesz azért, hogy Magyarországon leálljon a Paks II. beruházás, aközben Svédországban újraindul az atomprogram.
Megvédjük Magyarországot! 


Haza csak addig van, amíg van, aki megvédi!

️ Orbán Viktor Mindszenty Józsefről.
Mostantól négy napon át meg sem állunk. Szombaton hajnalban jövünk majd haza, addig több mint 41 órát leszünk levegőben, 31 ezernél is több kilométert teszünk meg, három éjszakát töltünk repülőn,…