️Az a legfontosabb, hogy őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát, és hogy kimaradjunk ebből a háborúból.
Ennyi.
Búcsút intünk a maszknak! 
️Az a legfontosabb, hogy őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát, és hogy kimaradjunk ebből a háborúból.
Ennyi.
Magyarországnak ebből a háborúból ki kell maradnia.
Viszlát, maszk
️
Napló/1539: Szombat délután zsúfolásig megtelt Kiskunfélegyházán a művelődési ház. A választási nagygyűlés előadója Kövér László házelnök volt.
It’s time to say goodbye! 

Mosolyogj
️
Most, hogy mindenki látja, másokat is boldoggá tehetsz.
Viszlát maszk
️
„Németh Szilárd barátomnál, a magyar gasztronómia koronázatlan királyánál jártam” – Varga Judit Csepelre látogatott
A magyar agrárium gerincét a családi gazdaságok adják. Látogatás Ficsor Árpád sajtüzemében és farmján Janusz Wojciechowskival, az Európai Bizottság mezőgazdaságért felelős biztosával!
#agrárminiszter…
HÁNYNi LEHET TŐLÜK
️Tudják, mit harsogott a német közszolgálati tévé tegnap esti híradója
☝️Azt, hogy
MAGYARORSZÁG UGYAN MEGNYITOTTA A HATÁRAIT A MENEKÜLTEK ELŐTT, DE NEM MINDENKIT FOGAD TÁRT KAROKKAL