Sokan vagyunk, erősek vagyunk, nagyot nyerünk✌️

Ukrajnára: NEM.
Magyarországra: IGEN! 
Sokan kérik, hogy mások érdekeit tartsuk szem előtt, de nekem az első és legfontosabb: a pécsiek, a komlóiak és a baranyai emberek képviselete. Amíg én vagyok a képviselőjük a Parlamentben, egyetlen gombnyomással sem fogom támogatni Ukrajnát a magyar emberek rovására.
Baranya fejlődése az első! Erre mindig igent mondok. 
Csak a Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu


️Dunaújvárosban is megtelt a tér. Mi vagyunk a csendes többség!


Győrújfalu és Szigetköz jövője…
Megújult a balatonföldvári Gróf Széchenyi Imre Általános Iskola!