2026-ban nemcsak a békéről döntünk, hanem arról is, hogy megmarad-e a magyar kultúra, az a világ, amit ismerünk és szeretünk. 🙏
A brüsszeli háborús politika nemcsak katonákat követel, hanem a nemzeti önrendelkezés feladását is. Egy bábkormány kiszolgáltatná az országot, és ezzel együtt mindazt, ami magyarrá tesz minket.

A mi küldetésünk megvédeni nemcsak a fiainkat a fronttól, hanem a nemzeti értékeinket is az idegen érdekektől.

A választás világos: nemzeti kormány, amely a magyar békét és kultúrát oltalmazza, vagy egy brüsszeli bábkormány, amely háborúba és értékvesztésbe sodor minket. Mi a magyar jövőre szavazunk!

Aki katonákat küldene Ukrajnába, az nem a békét keresi, hanem háborúzni akar

A minimálbér-emeléssel párhuzamosan emelkedik az álláskeresési járadék, a táppénz, a gyes és a gyed összege, valamint nőnek a közfoglalkoztatotti bérek is.

A Tisza szerint a bevándorlás “gumicsont”, álprobléma.
️A németek szerint 4000 rendőri bevetés szilveszterkor.
Orbán Viktor szerint meg senki nem jöhet be!

Hidvéghi Balázs:

Ezúttal Ruff Bálint, Magyar Péter egyik kulcsfigurája mondta ki nyíltan: minden tiszás politikus fogja be a száját, hogy megnyerhessék a választást. Link a kommentben.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média