Minden év végén parlamenti körzetem egyik településén találkozunk egy adventi vacsorára a választókörzetünk 18 polgármesterével.
Ma este a dinamikusan fejlődő Kozármislenyben gyűltünk össze – köszönjük a mislenyiek szívélyes vendéglátását.
Ez a találkozó jó alkalom arra, hogy megköszönjem a településvezetők egész éves munkáját, elhivatottságát és szolgálatát, amellyel közösségeinket és a választókerületünket építik.
Együtt folytatjuk a munkát falvaink és városaink fejlesztéséért.
Hajrá, Baranya02 💪🇭

Sem a migrációra, sem a háborúra egy fillért nem fogunk költeni!

A jászárokszállási Fidesz-csoport egyhangú döntése alapján a 2026-os kampányba is együtt vágunk bele.
Köszönöm a bizalmat és a közös munkát – együtt győzni fogunk!

Az advent csendjében a zene az, ami igazán megszólítja a szívet.
A dallamok összekötnek, megállítanak egy pillanatra, és emlékeztetnek arra, miért is különleges ez az időszak: az örömről és az…

A jászkiséri etnikai szervezet karácsonyi műsora idén is a közösség és a tehetség ünnepe volt.

Nagy öröm számunkra, hogy ezen az alkalmon hangszereket adhattunk át fiatal tehetségeknek, támogatva…

A budai zsúrpubinak az EP képviselőség tényleg kamuállás.
Ennyi.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média