Nem hagyjuk!
Sűrű nap a parlamentben: napirend utáni felszólalásban beszéltem a pécsi pride-ról, majd a Paks II. építkezés kapcsán volt egy fontos megbeszélésünk, végül a törökországi parlamenti delegációval találkoztunk. Magyarországért, és a pécsiekért dolgozunk! 
/posztok.hu


Font Sándorral, az Országgyűlés…

️ az igazságszolgáltatás digitális fejlődéséről,
a mesterséges intelligencia jogi alkalmazásának…


️ Őexc. Yacouba Cisse úrtól, az Elefántcsontparti Köztársaság rendkívüli és meghatalmazott nagykövetétől,
