Me este Pécsett a Széchenyi téren énekeljük együtt Korda Gyuri bácsival:
"Reptér - Lobog a szélben a szélzsák. (Reptér) - Villognak egyre a lámpák. (Reptér) - Repülni hív a magas ég.
Reptér - Lobog a szélben a szélzsák. (Reptér) - Villognak egyre a lámpák. (Reptér) - Repülni mindig szeretnék."
Görgess tovább!
️Kifogást nyújtottam be a pécsi Választási Bizottsághoz, mert a pécsi baloldali jelöltek plakátjai tömegestül, ezrével úgy kerültek ki, hogy azokon nem szerepel a kiadó szervezet, annak székhelye és…
A háborúpárti baloldal el akar bennünket lehetetleníteni. Nem hagyjuk! Egyre hangosabbak leszünk és vasárnap minden korábbinál világosabb üzenetet küldünk Brüsszelnek!