Afrika után indulás ismerősebb vidékre, Hajdúböszörmény és Bihartorda.
A pécsi, tízszeresre árazott 1 milliárdos Péterffy-zebra botrány margójára:
Pávkovics Gábor polgármester úrral megtekintettük a mohácsi zebrákat, melyekre gyalogátkelőhelyenként 3 milliót költ a Mohácsi Önkormányzat.
️Pécsen a Péterffy Attila vezette baloldal 30, sőt egyes helyeken 40 milliót költ egy zebrára.
A pécsiek joggal tehetik fel a kérdést, hogy mi a magyarázat erre.
☝️Nincs más magyarázat mint, hogy az elmúlt években Gyurcsány Ferenc behálózta a pécsi városvezetést és Pécsett is elindult a Gyurcsányi
pénzszivattyú.
☝️☝️Ennek vethetünk véget június 9-én!
Afrika után indulás ismerősebb vidékre, Hajdúböszörmény és Bihartorda.
❤️ Milyen gyönyörű hajnalban is a mi Szentendrei-szigetünk! Nagyon szèp hétvégét kívánok nektek családotok, szeretteitek körében! ❤️
️A legrangosabb klublabdarúgó-mérkőzés budapesti megvalósításával az MLSZ újabb kitűzött stratégiai célját éri el.
A BL-döntő rendezése is hozzájárul ahhoz, hogy hazánkban folytatódjon a labdarúgás…
OrszágjárásON: Szekszárd, Pécs, Barcs.
A magyarok békét akarnak! Június 9-én állítsuk meg a háborús őrületet!
Csak a béke! Csak a Fidesz!
Ennyi.
Ma Gyurcsánynak van főpolgármestere, nem Budapestnek!
Karácsony csak azzal van elfoglalva hogy kiszolgálja Gyurcsány Ferenc érdekeit, miközben a főváros tönkremegy.
Változást Budapesten!
Felháborító, hogy Magyarországnak
️napi 6️⃣ millió
️ forint bírságot kell fizetnie a migráció elutasítása miatt Brüsszelnek
.

Barátságunk Azerbajdzsánnal nem konjunktúrafüggő.
🙏 “Szent Rita, a lelkierő és türelem lángoló példaképe, kérj nekem Istentől lelkierőt, hogy … minden nehézség között kitartsak.“
️
Köszönjük, hogy idén is ott lehettünk Kónyban, és imádkozhattunk a…
Napi menü:
- délelőtt: sport, sport, sport
- választási fórum Hódmezővásárhelyen 15 órától
- sportcsarnok átadó Mezőhegyesen 18 órától
Aki békét akar, legyen ott június 1-jén a Békemeneten!
Mutassuk meg az erőnket!