A nemzeti összetartozás napján kötelességünk megemlékezni arról, hogy Magyarország a nagyhatalmak játszmáin mindig rajtavesztett. Ma a békéért kell kiállnunk a nemzeti összetartozás erejével.

Háborús időket élünk, ráadásul a baloldali háborúpárti erők bele akarják kényszerítani Magyarországot is a konfliktusba. Ezt nem engedhetjük! Trianon tanulsága is: meg kell védeni Magyarország és a magyar emberek biztonságát, ki kell maradni a háborúból, hiszen felelősek vagyunk minden magyarért, határon innen és túl!

Összevont poszt

Magyarország számára jó hír, hogy Törökországnak továbbra is békepárti elnöke van. Gratulálok Erdogan elnök úrnak!

Magyarország számára jó hír, hogy Törökországnak továbbra is békepárti elnöke van. Gratulálok Erdogan elnök úrnak!

Pipi V. helyezést ért el a mai Serdülő Orszàgos Bajnokság Női Tőrversenyen!
❤️🤝

Tudom, hogy nem volt felhőtlen az öröme, de én nagyon büszke vagyok Rá. Ismét dolgos, kemèny évet zárt.
A saját…

👏👏👏 De jó, hogy a német kupadöntő után is mi ünnepelhetünk! A Szoboszlai Dominikkal és Willi Orbánnal felálló Leipzigé a trófea!
A fináléban 2:0-ra verték a Frankfurtot: Dominik is gólt lőtt! Le a…

Akkor leszünk jó magyarok, hogyha ápoljuk a kultúránkat, megőrizzük az identitásunkat, akkor leszünk cselekvőképesek.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média