Két évtizedes csúcsot döntött meg az infláció 10,7%. Önök azt mondják, hogy ez a háború miatt van, miközben a gazdasági miniszter szerint hiba az…
Meglepődünk?
A DK még mindig eltörölné a rezsicsökkentést, aminek köszönhetően a magyarok fizetnek a legkevesebbet a gázért és áramért!
/posztok.hu







A háborús infláció egyetlen ellenszere a béke.