Arra számítunk, hogy a helyzet a következő hetekben még nehezebb is lehet, de ma azt tapasztaltam, hogy a mostaninál nagyobb terhelést is képesek leszünk az összefogás erejével kezelni.
Minden…
Ma Nacsa Lőrinc barátommal a keleti határra, Aranyosapátiba, Barabásra és Tarpára is vittünk adományokat, hiszen minden segítségre szükség van!
Egyeztettünk a polgármesterekkel és Dr. Tilki Attila képviselőtársunkkal is. Köszönjük a helytállást és az emberfeletti munkájukat az önkormányzati, civil szervezeti dolgozóknak és önkénteseknek a háború elől menekülők megsegítésében!
Arra számítunk, hogy a helyzet a következő hetekben még nehezebb is lehet, de ma azt tapasztaltam, hogy a mostaninál nagyobb terhelést is képesek leszünk az összefogás erejével kezelni.
Minden…
A Magyar Kormány nevében tárgyalásokat folytattam a Máltai intézmények képviselőivel - különös tekintettel a háborús helyzetre - és köszönetet mondtam Magyarország…
Csépen jártunk, ahol megnéztük a felújított ravatalozót és a Művelődési házat, ami új tetőt kapott.
A magyarok többsége egyetért a kormánnyal: ki kell maradni a háborúból
️
(Századvég)
Most a vidék jön!
Ha rajtam múlik, a következő négy év nem a politikáról, a meddő és felesleges vitákról fog szólni. Sokkal inkább arról, hogy négysávosra bővítjük az algyői hidat, felújítjuk a…
Ma este Napi Aktuális HírTV !
Természetesen zuglói és fővárosi korrupcióról !
Csak a szokásos. Most épp a háború ügyében.
Egyházainkat is megbecsüljük a választókerületben.
Folytassuk a megkezdett munkát: előre menjünk, ne hátra!
A járvány idején is számíthattunk a magyar vállalkozókra, akik szolgáltattak, termeltek, beruháztak, megtartották a munkahelyeket.
A VOSZ Vállalkozók Napján őket köszöntöttük! 👍 
A vírus okozta gazdasági válságra a kormány beruházásokkal és fejlesztésekkel felelt. Ugyanazt mondjuk most is, mint akkor: a segélyek és munkanélküliség finanszírozása helyett, a munkahelyek…