
Ma van a pedagógusok világnapja, amit már 55 éve ezen a napon ünneplünk világszerte.
👏 A munkájuk felbecsülhetetlen a felnővekvő nemzedékek és a magyar társadalom számára.
A kormány a napokban…
️ Digitális szuverenitásunk a jövő nagy kérdése ️
️
️ A techóriások kibújnak minden nemzeti törvény és most már a saját közösségi alapelveik alól is. Tudomást szereztek róla, hogy káros hatással vannak alkalmazásaik a fiatalokra, de ezt eltitkolták és tovább erőltettek piaci gyakorlatukat. Politikai szereplőkkel kivételeztek ideológiai és piaci alapon.
️ A Facebook szándékosan alakítja úgy az algoritmust, hogy több dühítő és megosztó tartalom jelenjen meg, mert így több interakciót ér el, ezzel együtt több adatot tud gyűjteni és nagyobb profitot tud termelni. Ezzel társadalmakat szakít szét a techóriás.
️ Nemzeti szabályozás nélkül a techóriások számára csak a pénz szab gátat annak, hogyan használják ki a felhasználókat, hogyan adják el személyes adatainkat, hogyan befolyásolják demokratikus választásainkat.
Mi, magyarok, ezt nem fogjuk hagyni!

Ma van a pedagógusok világnapja, amit már 55 éve ezen a napon ünneplünk világszerte.
👏 A munkájuk felbecsülhetetlen a felnővekvő nemzedékek és a magyar társadalom számára.
A kormány a napokban…
A kormány elkötelezett a munkahelyek megóvásában és a munkaerő képzésében. Ezért 2021. október 1-től 15 milliárd forintos pályázati keretet biztosít a vállalkozásoknak.
A program
️ szakmai,
️…
A baloldalon ugyanaz a Gyurcsány Ferenc akar visszakerülni a hatalomba, aki kormányzása alatt elvette a gyermekesektől a családi adókedvezményt, megszüntette az otthonteremtési…
🙏Ma Bethlen Istvánra emlékezünk. Az emberre, a politikusra, de elsősorban a miniszterelnökre, akinek nevéhez egy megcsonkított ország gazdasági és társadalmi…
Végre otthon. Az állatok világnapján is Stitch koma üdvözölt elsőként.
Azért, hogy a jövő mindannyiunk számára élhető, magyar
, high-tech
és #zöld 🟢 legyen, 30 milliárd forintos kerettel folytatjuk a Zöld Nemzeti Bajnokok programot!
️ Várjuk mindazon vállalkozások…
Október 23-án BÉKEMENET!
Most végre van jövőnk, ezt kell megvédenünk!
Mindenkire szükség lesz! Mutassuk meg, hogy sokan vagyunk, akik szeretjük Magyarországot!
Gyere el és küldd tovább!
️ Esti beszélgetés Solymáron.
️ Olyan emberekkel találkoztam, akiknek a kereszténydemokrata értékek fontosak.
Kíváncsi voltam, ők hogy látják az otthonunk, a budakörnyéki régió jelenét, jövőjét.…
️Uniós Helyreállítási Alap: bárhogyan is mesterkedjen Brüsszel, ami jár a magyaroknak, az jár!
☝️Holnap Strasbourgban, az Európai Parlamentben az Európai Bizottság által még jóvá nem hagyott tagállami…
A mai napon írtuk alá azt a keretmegállapodást és közfeladat-finanszírozási szerződést, amelynek köszönhetően a Nyíregyházi Egyetem előtt soha nem látott fejlesztési lehetőségek nyílnak meg.
A…