Gratulálok Németh Nándor negyedik helyezéséhez az olimpián! Csodálatos teljesítmény, további sok sikert kívánok! 
Ma Magyarország Európa egyik legbiztonságosabb országa.
Erre mindannyian büszkék lehetünk, és azok is vagyunk.
Gratulálunk Koncz Zsófianak, az új családokért felelős államtitkárnak! 

Van egy sajátos bája annak, amikor a minket jogállamiságból leckéztető intézményrendszer jogellenesen működik.
Augusztus elsejétől 13 millió tankönyv érkezik a magyar iskolákba, a diákok számára most is térítésmentesen.
Két századmásodpercre az ezüsttől. Érzékelhetetlenül kicsi különbség… Bravó, Németh Nándor!!
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!