Ma ha van, aki a magyarok biztonságára veszélyt jelent, az a kormányfő. A terrorveszélyt pedig részben ez a kormány és Orbán Viktor idézi elő – ezt állítja Gyurcsány Ferenc.
Mondja ezt az az ember, aki rendszeresen a határkerítés lebontását követelte és szorgalmazta, hogy hazánk engedje be az illegális bevándorlókat.
/posztok.hu











