A hazai dollármédia zászlóshajója szerint a palesztinokért akartak tüntetni…
Jaj nekünk...
A hozzáállással nem lesz gond, amíg olyan csapatkapitánya van a magyar válogatottnak, mint Dominik Szoboszlai!
❤️