Fővárosi büdzséből finanszírozták Karácsony Gergely évértékelőjét – hívta fel a figyelmet a Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője. Wintermantel Zsolt arcátlanságnak nevezte, hogy miközben Budapest csődjéről beszél a főpolgármester, a saját rendezvényeire és annak hirde...