Először érkezhet északról is földgáz Magyarországra – jelentette be Szijjártó Péter. A külgazdasági és külügyminiszter elmondta: Lengyelországban új LNG-terminál épül, ami lehetőséget jelent arra, hogy a kormány újabb szállítási útvonalat vessen be.
Új szállítási útvonal bevetésén gondolkodik a kormány.