Vicces képpel kívánt boldog húsvétot a Budapesti Közlekedési Központ. Facebook oldalukon egy szerkesztett képen a Lánchíd oroszlánja helyett egy nyúl ül a hídfőn. Azt írják: az oroszlánok elutaztak a hosszú hétvégére, de a kőnyúl figyelme húsvétkor sem konyul és éberen őrzi a pesti hídfőt.