Fél perc alatt döntötte romba az ellenzéki kommunikációt 🤘🤘
Kampányhajrá! A HírTV stúdiójában Rotyis Bálint, a Nézőpont Intézet elemzője és Palóc André, a Századvég vezető elemzője.
Márki-Zay többet vitt, mint hozott? Miként látják az elemzők? – videó itt: 👇👇
/posztok.hu









