Túl sokat isznak a fiatal nők, ezért születik kevés gyerek – vélekedett a Lengyel Köztársaság Minisztertanácsának elnöke, Jaroslaw Aleksander Kaczynski. A lengyel vezető egy politikai országjáró útján beszélt erről. Kijelentései a társadalom széles körében váltottak ki el...
Jaroslaw Aleksander Kaczynski szerint, ha a nők 25 éves korukig ugyan annyit isznak, mint a férfiak, akkor nem fognak gyereket szülni.