Ha olyan kormányunk lesz, amely leválasztja Magyarországot az olcsó energiáról, akkor mi is 900 ezer meg 1 millió forintot fogunk fizetni – Orbán Viktor.
Orbán Viktor: Le akarják választani hazánkat az olcsó orosz energiáról. Ha sikerrel járnak, nem lesz védett ár és nem lesz rezsicsökkentés, amivel minden magyar elveszít évi 1 millió forintot!
/posztok.hu

: Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály


️


