Ukrán ügynökbotrány: a balliberális sajtó egy tudatos lejáratókampányt épített fel az ügyből Magyar Péter közreműködésével
Bohár Dániel: PÉCEL SEM AKAR ÜGYNÖKKORMÁNYT! 
Bohár Dániel: PÉCEL SEM AKAR ÜGYNÖKKORMÁNYT! 
Ukrán ügynökbotrány: a balliberális sajtó egy tudatos lejáratókampányt épített fel az ügyből Magyar Péter közreműködésével
A nyilvánosságra hozott felvétel szerint külföldi szolgálatok is szerepet játszhattak az ügyben.
Orbán Viktor: Készen állok, hogy megcsináljuk a következő négy évet, hiába fúj szembeszél, hiába lesz háború. Megint fantasztikus négy éve legyen Magyarországnak.
: Miniszterelnöki Kabinetiroda
Az ország függetlensége az áprilisi választás tétje
Az utca emberét kérdeztük Orbán Viktor országjárásának péceli állomásán.
Majd az utóbbi négy évről úgy szólt: igazságtalan volt, ugyanis olyan háború következményeit kellett kezelni Magyarországon, amiről mi nem tehettünk.
: MTI/Illyés Tibor
Kevés helyzet, annál is kevesebb gól: a szünetben 0–0-ra állunk Szlovénia ellen. 

Nemet fogunk mondani a tiszás ukránügynök-párti kormányra
Menczer Tamás Orbán Viktor országjárásának péceli állomásán.
Lendvay Zoé öt góllal segítette győzelemhez a zuglóiakat, akik összesítésben hét góllal bizonyultak jobbnak a…
Ezt megúsztuk: Sturm a 12. percben betalált, ám Sporar lesről indult, így a bíró érvénytelenítette a gólt. 


: M4 Sport
A negyeddöntő második meccsén sima győzelmet aratott idegenben a BEAC ellen…