Orbán Viktor a Bayer Show vendége volt csütörtökön, amely interjúban kiemelt témákkal foglalkozott. A miniszterelnök a háború nyertesei között említette a fegyvergyárakat, valamint a nagy energiacégeket is. Az olcsó orosz olajat ki akarják tolni Európából, hogy eladhassák a sajátjukat. Ennek az iskolapéldája a Shell – jegyezte. Szerinte ezért nem véletlen, hogy Magyarországon is az ellenzék kulcsfigurája a Shell. De ismertette azt is, hogy a háborúkon a legtöbbet mindig a bankárok keresik. A miniszterelnök elmondta, hogy Magyarországon ezek az erők azért nem járnak sikerrel, mert kirúgja őket az ajtón.

: Miniszterelnöki Kabinetiroda

Szijjártó: az olcsó orosz kőolaj nélkül háromszorosára emelkedne a családok rezsiszámlája

Az olajválságtól kizárólag egy szuverén nemzeti kormány fogja tudni megvédeni Magyarországot.

https://…

A lengyel miniszterelnök hatalomra kerülése után célba vette a független bíróságokat, beszántotta a közmédiát, és elkezdte levadászni politikai ellenfeleit. Amivel most Magyar Péter fenyegetőzik, azt…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye