Orbán Viktor: Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának. A válasz egyszerű: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján." Erről írt a közösségi oldalán Orbán Viktor. A magyar miniszterelnök hozzátette: Mi soha nem oktattunk ki senkit. Akkor sem, ha kormányon volt, vagy éppen ellenzékben.
Fotó: Attila KISBENEDEK / AFP
/posztok.hu





Váratlanul érte Volodimir Zelenszkijt az a hír, miszerint Donald Trump megállapodott abban Vlagyimir Putyinnal, hogy két héten belül személyesen is tárgyalnak Budapesten a béke lehetőségéről.

