Barack Obama volt amerikai elnök Soros György hálózatához köthető aktivistákkal készített videót, amelyben Magyarországot "autokráciának" nevezi. Szijjártó Péter szerint a helyzet inkább szórakoztató, mint aggasztó: a volt elnök láthatóan nehezen dolgozza fel, hogy már nincs a reflektorfényben, és ilyen "hülyeségekért is lehajol" egy kis nyilvánosságért.
Elismerte a Facebookon Ruszin-Szendi Romulusz, hogy büntetőeljárásban hallgatta meg őt csütörtökön a rendőrség. Az ügy nem lehet más, mint a kötcsei balhéja kapcsán, garázdaság gyanújával indult…