Félmillió dollárnyi (180 millió forint) kenőpénz elfogadása miatt vettek őrizetbe az egyik ukrán energiaügyi miniszterhelyettest és a vesztegetési ügyben résztvevő három bűntársát – közölte hétfőn az ukrán főügyészség.
Félmillió dollárnyi (180 millió forint) kenőpénz elfogadása miatt vették őrizetbe az egyik ukrán energiaügyi miniszterhelyettest.