Valter Attila szenzációs versenyzéssel a negyedik helyen ért célba az országúti kerékpárosok férfi mezőnyversenyében a párizsi olimpián, az aranyérmet a duplázó belga Remco Evenepoel nyerte meg.
Gratulálunk!!👏🚴
Görgess tovább!
Ne várd a májust, Áprilisi tréfa volt, Augusztusi hulló csillagok – ugye Önök is ismerik ezeket a dalokat? És most mutatunk egy slágert a szeptemberről, Korda Györggyel.