Elrendelte a Győri Járásbíróság annak a 12 éves lánynak a letartóztatását, aki hétfőn hátba szúrta osztálytársát. Javítóintézetbe kerül a Bőnyben késelő diák.
A bíróság az egyik legszigorúbb kényszerintézkedést azzal indokolta, hogy még folyamatban van az osztálytársak kihallgatása.