Késsel a személyzetre támadt egy férfi a mexikói Guadalajara egyetemén szerdán, és az intézmény két alkalmazottján halálos sebeket ejtett – jelentette be Luis Joaquín Méndez, Jalisco állam főügyésze.
Az intézmény két alkalmazottján halálos sebeket ejtett.