Kelemen Roland séf mellett Fodor Noel commis, Szabó László coach és Dalnoki Bence csapatvezető képviseli Magyarországot a Bocuse d'Or nemzetközi szakácsverseny európai döntőjében március 19-20-án a norvégiai Trondheimben.
„Mindent megteszünk, hogy az élmezőnyt megszorongassuk” – ígérte Dalnoki Bence Dalnoki Bence.