Egy amerikai romboló szombaton megsemmisített két, Jemenből indított hajó elleni ballisztikus rakétát, amikor a térségben egy támadásban eltalált konténerhajó vészjelzésére reagált – közölte a hadsereg.
A Jemen nagy részét uraló húszik fokozták a Vörös-tengeren a támadásokat az általuk „Izraelhez kötődőnek” tekintett hajók ellen.