Mutatjuk a várható időjárást! 
Meghalt egy 17 éves fiú szén-monoxid-mérgezésben szombat hajnalban a főváros XIX. kerületében lévő Wekerletelepen – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.
Két másik gyerek kórházba került.
/posztok.hu



A DK szerint Orbán Viktor vagyona nagyobb, mint Madonnáé, Swarci pedig a kanyarban sincs | Skót duda
Az argentin elnök egy bottal hadonászva kívánt boldog új évet az embereknek és arra…


