Baleset miatt csak a leállósávon halad a forgalom az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán Győrnél – közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szombat délután.
A műszaki mentés idejére a belső és a külső sávot lezárták.