Meggyilkoltak három embert – egy ugandai, egy brit és egy dél-afrikai állampolgárt – az ugandai Erzsébet Királynő Nemzeti Parkban, az elkövetők feltehetően a Szövetséges Demokratikus Erők (ADF) dzsihadista lázadócsoport fegyveresei voltak – tudatta a helyi rendőrség és a vad...
A brit kormány arra szólította fel a brit állampolgárokat, hogy, ha nem muszáj, ne keressék fel a nemzeti parkot.