Budapesten nincs és nem is lesz helye a terrorizmust, így az izraeli vérontásért felelős Hamászt támogató bármiféle demonstrációnak – közölte a főpolgármester a Facebook-oldalán kedden.
A rendőrfőkapitánnyal folytatott egyeztetésén a sebességmérő kamerák kihelyezéséről is szó esett.