Egymásba rohant két kisteherautó az M1-es autópálya Hegyeshalom felé tartó oldalán Győrnél, ezért a sztrádát lezárták – közölte a katasztrófavédelem kedden az MTI-vel.
Az egyik járműbe beszorult egy utas.
Görgess tovább!
Nagyon úgy tűnik, hogy az eszkaláció immár megállíthatatlan a térségben, és nemsokára egy kiterjedt háború veheti kezdetét.