A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség vádat emelt két férfi ellen, akik egy horgászverseny végén megkéselték a tó tulajdonosát – közölte a vádhatóság helyettes sajtószóvivője az MTI-vel kedden.
A verseny végén a horgásztó üzemeltetője felszólította a fiatalabb vádlottat, hogy fejezze be a horgászatot és pakoljon össze.
/posztok.hu











