A Győri Járási Ügyészség kábítószer birtoklással és bódult állapotban elkövetett járművezetéssel is megvádolt egy férfit, aki amfetamin fogyasztását követően autóba ült, és elment a rendőrségre.
Mikor rendőrök léptek oda hozzá, akkor a férfi zavarttá és agresszívvá vált velük szemben, ezért vér- és vizeletminta vételre előállították.