Pigniczki Fanni olimpikon ritmikus gimnasztikázó a szerfinálékban karikával arany-, szalaggal és buzogánnyal pedig ezüstérmet szerzett a franciaországi Thiais-ban rendezett Grand Prix-versenyen vasárnap.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint az egyéni összetettben bronzérmes sportoló a szombati selejtezőből valamennyi kéziszerrel döntőbe került.