Megszülte, majd ellátatlanul hagyta gyermekét egy 15 éves emődi lány, aki ellen emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság – írta a Police.hu hétfőn.
A kislányt ellátatlanul a szomszéd kertjében hagyta.