Akkor lesz béke, ha megértjük a békesség Istenének üzenetét – mondta Balog Zoltán református püspök vasárnap a Hold utcai református templomban, ahol az egy évvel ezelőtt kezdődött ukrajnai háború véget éréséért imádkoztak.
Hitünk szerint békesség akkor lesz, ha az a békesség a mi életünkből, a mi szívünkből indul.