Új orgonát kapott a Magyar falu program pályázatán elnyert támogatásból az érsekhalmi Munkás Szent József római katolikus templom.
Szauter Róbert plébános tájékoztatása szerint az 1989-ben felszentelt érsekhalmi római katolikus templom korábban nem rendelkezett megfelelő liturgikus hangszerrel.