Közúti közlekedés veszélyeztetése miatt indult büntetőeljárás egy férfival szemben, aki Szombathely belvárosában az őt megállítani akaró rendőrök elől menekülve figyelmen kívül hagyta a közlekedési jelzőlámpák jelzéseit, veszélyeztette a közlekedőket – ismertették ...
Mint kiderült, a férfinak nem volt jogosítványa, hasonló bűncselekmény elkövetése miatt eltiltották a járművezetéstől, sőt „reintegrációs őrizet” alatt állt, nyomkövető volt a lábán.
/posztok.hu









