Rendkívüli helyzetet jelentett be az Európába történő gázszállításokkal kapcsolatban a Gazprom, a vállalat közlése szerint az Északi Áramlat 1 vezetéken keresztül történő további gázszállításoknak külső körülmények miatt nem tud eleget tenni. A Gazprom által vis maior...
Az intézkedés elsősorban Németországot érintheti érzékenyen.