Észak-Korea nukleáris főtárgyalóját nevezte ki külügyminiszternek – tájékoztatott a KCNA észak-koreai állami hírügynökség.
Cso Szon Hui azt követően került az észak-koreai külügyi tárca élére, hogy az Egyesült Államok figyelmeztetett: Észak-Korea öt év után újabb nukleáris tesztre készül.