Nézzen bele a válogatott szerdai edzésébe!
Hét gyereket kórházba vittek szerdán egy csepeli óvodából, mert hipós vizet ihattak – erősítette meg a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI értesülését. A csepeli önkormányzat a Facebook-oldalán azt közölte, a hibát elkövető pedagógiai asszisztenst és dajkát az...
A történteket hivatalos eljárásban vizsgálják - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
/posztok.hu






