Kubatov Gábor, a Fidesz alelnöke azt nevezte az április 3-i választás tétjének, hogy visszafordul-e az ország egy kudarcos gazdaságpolitikához, a Gyurcsány-korszakéhoz, amelyre megszorítások voltak jellemzők.
A Fidesz alelnöke kijelentette: Magyarországon a dolgok jobban mennek, mint 12 esztendővel ezelőtt.